+370 608 72966

uabnopresta@gmail.com

Grindų Paruošimas

Grindų paruošimas – Visi paruošiamieji darbai visada prasideda nuo tikslaus aukščio nuniveliavimo. Labai svarbu kelis kartus pasitikrinti duota pastato nulio altitude. Patalpoje būtina atsižvelgti į vietas kur bus įrengiamos durys, laiptai ar varstomi vitrinos langai ir ivertinti galutini grindu auksti, kad viskas lygiai sueitu.

Grunto paruošimas – Žinodami tikslu grindu auksti, mes matysime ar grunta reikia nukasineti, ar aukscio neuztenka ir reikia viska sukelti. Paruosinejant pagrinda betonavimui ar polisterolo klojimui, labai svarbu tinkamai islyginti ir gerai suvibruoti pagrinda. Tai turi dideles itakos tolimesniem darbam ir pacio grunto stabilumui.

Smelio užpilimas – Sumontavus santechnikos ir elektros instaliacijas ant grindų atsiranda nemažai vamzdziu ir laidų paslėptų šarvuose. Sekančiu etapu atliekamas smėlio užpilimas mūsų betono siurblio pagalba jis yra greitai supučiamas į patalpas ir meistrai jį tinkamai išlygina ir padaro pagrindą lygų, sutankintą ir paruoštą kloti polisterolui.

Polistirolo arba vatos klojimas – Viską išlyginus smeliu, galime pradeti apšiltinimo darbus. Nesvarbu kokia apšiltinimo medžiagą pasirinksit, jeigu tai bus daugiau negu vienas sluoksins, lapus reikėtų dėti , taip kad vienas su kitu persikirstų per siūles. Taip jūs užtikrinsite gerą šilumos ir garso efektyvumą.

Plievelė – Prieš betonavimą, būtina pakloti plievelę. Jeigu, jūs susimontavot grindinį šildyma, plievelė, turėtų būti šilumą atspindinti. Kitu atvėju galite naudoti, tiesiog paprasta 200mikronų, garo izoliacinę plievelę.

Armavimo tinklo suklojimas – Tinklas yra apie 0,4mm storio ir 10, 15 arba 20 dydžio akimis. Su kokio dydžio akimi jūs pasirinksite priklauso nuo to, kaip tankiai planuojate išsivedžioti grindinį šildymą. Dažniausiai naudojamas yra 15 akies dydis. Tinklas yra montuojamas užleidus per vieną akį ant lapo ir surišamas tarpusavyje metaline viela. Betonavimo metu, visas tinklas yra sukeliamas apie 2cm nuo pagrindo, taip jis efektyviausiai atliks savo armavimo funkciją.