+370 608 72966

uabnopresta@gmail.com

Grindų Betonavimas

Dar kitaip vadinamas smėlbetonis. Jau daugely metų, tai yra populiariausias sprendimas norint įsirengti grindis, nuosavuose namuose, butuose, sandeliuose ar administracinese patalpose. Tai technologiskai labai istobulintas, kokybiskas bet kartu ir gana paprastas bei greitas grindu isbetonavimo budas. Laikantis auksciausiu reikalavimu bei normu, mes isgauname visiskai lygu, tvirta, bei ilgaamziska grindu pagrinda. Grindu lygumas yra isgaunamas 2mm paklaidoje matuojant 2metru liniuote, todel tai leidzia iskart montuoti jusu norima apdaila. Tai gali buti: plytelės, parketlentės, plaukiojančios grindys, pvc danga, kilimine danga.

Reikalingos medžiagos

Vanduo - Betono stiprumas priklauso nuo vandens svarumo ir jo kiekio mišinyje. Todel vanduo turi buti švarus be jokių priemaišų taip užtikriname gerą susirišima tarp kitų medžiagų. Būtina laikytis vandens normos reikalavimu, kadangi per didelis ar per mažas kiekis maišant betona gali paveikti jo stiprumą.

Plautas smėlis, žvyras 0,4 frakcijos - Svarbiausia, kad smėlis būtu tinkamai išvalytas nuo ivairiausiu priemaisu, kurios gali susilpninti betono eksplotacines savybes. Mes naudojame ir rekomenduojame tik karjeruose iskasta ir tinkamai naudoti paruosta zvyra.

Cementas - Tai yra pagrindinė grindų surišimo medžiaga ir daugiausia lemia būsimų grindų eksplotacines savybes. Ruošiant skiedinį labai svarbu užtikrinti tam tikrą cemento kiekį mišinyje. Panaudojus netinkamą procentą cemento, galime sumažinti sukietėjusio paviršiaus stiprumą, sukelti poringumą, kuris padidina grindų drėgmės pralaidumą. Darbo efektyvumui užtikrinti dažniausiai yra naudojamas cementas fasuojamas 35kg maišuose, M-500, M-600 markės stiprumo.

Polipropleninis plaušas, fibra - Didelio efektyvumo multifilamentinis polipropileninis pluoštas – alternatyva nenorint armuoti tinklu arba norint papildomai sustiprinti betoną. Pluoštas, užtikrina mišinio homogeniškumą, betono rišimosi metu sumažina mikroplyšių susidarymą, didina betono atsparumą trinčiai, ugnies poveikiui, drėgmei, bei traukimosi-plėtimosi procesui.

Plastifikatorius šildomoms grindims - FLOORMIX yra superplastifikuojantis cheminis priedas betonui, naudojant ant grindų šildymo sistemos. Priedas pagerina betono gebėjimą atiduoti šilumą ir padidina betono tvirtumą. FLOORMIX dėka paruošiami plastiški, slankūs, lengvai išlyginami skiediniai, labai sumažėja skiedinio susisluoksniavimas, apie 20 % sumažėja reikalingo vandens kiekis. Gaunama tanki, vienalytė betono struktūra. Grindys lengvai išlyginamos ir gaunamas lygesnis betono paviršius. Sumažinus vandens kiekį, sumažėja galimybė kietėjančiam betonui įtrūkti.

Kompensacinė juosta - Grindys negali tiesiogiai liestis su vertikaliomis pastato konstrukcijomis (sienomis), kad nesusidarytų garso tiltas ir kad grindys turėtų laisvumą, nebūtų įspraustos tarp sienų. Dėl šios priežasties nuo visų vertikalių pastato dalių jos turi būti atskirtos specialia perimetrine kompensacine juosta, kurios storis turibūti 0,5 - 2 cm. Polietileno sijonėlis užklijuojamas ant izoliacinio sluoksnio ir taip išvengiama skiedinio nuotėkio. Iškilusi į viršų dalis nupjaunama tik po to, kai padedama galutinė grindų danga.